Asistentka vedenia spoločnosti a podpora obchodného tímu

EFIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Hurbanovo. nám. 1, 811 06 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 800 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• asistencia obchodnej riaditeľke, zaistenie požiadaviek rôznej úrovne - od prípravy kávy až po účasť na strategickom obchodnom rokovaní, na ktoré ste pripravili prezentáciu a podklady
• podpora obchodného oddelenia (administratíva, vyhľadávanie na webe, práca v CRM, kopírovanie, príprava podkladov na stretnutia, predpríprava zmlúv, dodatkov, príprava objednávok a zálohových faktúr)
• zápisy z pracovných porád, seminárov a rokovaní
• starostlivosť o chod kancelárie
• vedenie poštovej agendy
• objednávanie a evidencia kancelárskych potrieb
• vyhodnocovanie kvartálnych výsledkov
• organizovanie interných seminárov a školení

Čo Vám ponúkame?
• istotu a zázemie v silnej a stabilnej firme - už viac ako 23 rokov na trhu
• príjemné pracovné prostredie a dynamický kolektív
• mobilný telefón a SIM kartu
• možnosť sebarealizácie a profesného rastu
• zaškolenie a systém ďalšieho vzdelávania
• firemné školenia, teambuildingy

V prípade vášho záujmu zašlite na dibusova@sphere.sk: ŽIVOTOPIS v slovenskom jazyku s profesnou FOTOGRAFIOU a uvítame i stručný motivačný list, v ktorom vyzdvihnete vaše osobnostné predpoklady a zručnosti.

Súčasťou pohovoru je 45-minútový test zručnosti - Word, Excel, PowerPoint.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti EFIN, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v z.n.p.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - expert
Hospodárska korešpondencia - základy
Personalistika - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Bez čoho sa na tejto pozícii nezaobídete?
• MS Office (Word, Excel, PPT, Outlook) - veľmi dobrá užívateľská znalosť, každodenné použitie. Práca v tomto prostredí musí byť úplne automatická, nie je priestor na doučenie sa
• vyspelej komunikácie po telefóne (dohodnutie stretnutí s kľúčovými klientmi a obchodnými partnermi = asertivita a cit)
• vyspelého písaného prejavu (e-maily s klientmi, zamestnancami)
• administratívnej schopnosti (spracovanie dokumentov, prezentácií, reportov a pod.)
• starostlivosti a zodpovednosti
• proaktívneho a priateľského prístupu v komunikácii s ľuďmi
• schopnosti tímovej práce
• vysokého pracovného nasadenia a kreativity
• slovenského jazyka - písaný prejav na vysokej gramatickej úrovni, skúsenosť s medzifiremnou komunikáciou

Spoločnosť EFIN, spol. s r.o. je zakladateľom a prevádzkovateľom vernostného programu Sphere, ktorý je najväčším vernostným programom svojho druhu realizovaný na území Slovenskej a Českej republiky. Spoločnosť pôsobí na trhu vernostných programov 23 rokov. Výhody a zľavy tohto programu je možné využiť na viac ako 10 000 obchodných miestach v celej Slovenskej i Českej republike v širokom spektre odborov. Viac na www.sphere.sk alebo na www.efin.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Hurbanovo nám. 1
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slávka Dibusová
Tel.: 0948 443 270
E-mail: poslať životopis
ID: 3023776   Dátum zverejnenia: 20.4.2017