Brigádnik

EFIN, spol. s r.o.

Hurbanovo nám. 1, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
úkolovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho brigádnika/čku na fyzickú návštevu zmluvných partnerov, označovanie predajní/ prevádzok nálepkami, identifikačnými predmetmi vernostného programu Sphere, komunikáciu s vedúcimi predajní/ prevádzok. Brigádnik/čka musí byť ochotný/á chodiť a obísť všetky dohodnuté okresy. Pracovná doba je flexibilná, podľa dohody počas trvania brigády.

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku a fotografiu na adresu: [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti EFIN, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Požiadavky na uchádzača :
Spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, ochota chodiť a cestovať.
Pracovná doba je flexibilná, každý brigádnik si ju zariadi podľa vlastného času a počtu prevádzok, ktoré má za dané obdobie navštíviť.
Pre zaradenie do výberového konania je potrebné zaslať životopis.
Podmienka - študent VŠ - potrebné doniesť potvrdenie o návšteve VŠ.

Spoločnosť EFIN je lídrom v oblasti vernostných programov na Slovensku. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2623738  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: úkolovo