Klientsky servis a administratíva

EFIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Svätoplukova, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• elektronická, telefonická i osobná komunikácia so spoločnosťami a fyzickými osobami - odpovedanie na dopyty, poradenstvo, riešenie sťažností, reklamácií
• práca so zmluvami a objednávkami obchodných partnerov, zabezpečenie servisu, zapisovanie zmien do systému, kontrola výroby a dodania, fakturácia.
• podpora obchodného oddelenia
• starostlivosť o chod kancelárie
• riadenie a zodpovednosť za prácu brigádnikov
• príprava podkladov pre účtovníčku, vystavovanie zálohových faktúr, kontrola úhrad
• evidencia a úhrady došlých faktúr, vedenie pokladne, dochádzka, stravné lístky, príprava
mzdových podkladov, komunikácia s úradmi
• pravidelný reporting

• istota a zázemie v stabilnej firme - viac ako 25 rokov na trhu
• príjemné pracovné prostredie a dynamický kolektív
• možnosť sebarealizácie
• zaškolenie a systém ďalšieho vzdelávania
• firemné školenia, teambuildingy

Súčasťou pohovoru je interný test zručnosti - Word, Excel, PowerPoint v prípade potreby.

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite v SLOVENSKOM JAZYKU Váš životopis + profesnú FOTOGRAFIU na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti EFIN, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Strojopis - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• pozícia nie je vhodná pre absolventov a študentov
• skúsenosti s komunikáciou s klientmi
• komunikatívnosť, profesionálne a príjemné vystupovanie v priamom kontakte, proklientsky prístup, schopnosť tímovej práce
• vysoké pracovné nasadenie, kreativita
• schopnosť zvládať stresové situácie
• asertivita

Spoločnosť EFIN je lídrom v oblasti vernostných programov na Slovensku. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2536068  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac