Riaditeľ predaja, Manažér

EFG.EU s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne rozvíjanie obchodných vzťahov a tvorba potencionálu mena v pridelenom regióne
- predaj ponúkaných produktov a služieb
- samostatné získavanie nových klientov v pridelenom regióne
- negociácie a obchodné stretnutia
- príprava obchodných ponúk
- realizácia stanovených plánov predaja
- tvorba a rozvoj tímu v pridelenom regióne
- riadenie tímu a podpora obchodných aktivít

- individuálny pracovný prístup k spolupracovníkovi spoločnosťou
- základný plat + atraktívny systém prémií
- potrebné pracovné nástroje
- balík poistenia
- práca v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s predajom
- skúsenosti spolupráce s klientom
- dobrá organizácia práce
- vysoký stupeň interpersoniálnych zručností

Sme jedným z popredných spoločností v Európe a rýchlo rastúca spoločnosť na slovenskom trhu. Budujeme dlhodobé vzťahy s našimi kandidátmi a snažíme sa budovať spoluprácu na základe partnerských vzťahov. Záujemcovia majú možnosť pracovať so špecializovaným tímom riaditeľov a manažérov. Naša firma sa zameriava na činnosti v oblasti šírenia finančného vzdelávania a podnikania širokej verejnosti, ku ktorej patria tak jednotlivci ako aj podniky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1838212  Dátum zverejnenia: 18.8.2014