Vodoinštalatér

effective energy s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.09.2019
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1000€ základ, plus prémie aj ďalšich 1000€. Naši technici si bežne zarobia 1500-2000€ v hrubom, v závislosti od kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v modernom, populárnom odvetví a v dynamicky sa rovíjajúcej firme? Do svojho tímu hľadáme inštalatérov solárnych systémov na ohrev vody, tepelných čerpadiel a kotlov, v rámci západného a stredného Slovenska pre rodinné domy a firemných zákazníkov.

Práca na montážach štandardne 4 dni do týždňa, voľné víkendy, fixný plat na hlavný pracovný pomer + výkonnostný bonus, v prípade záujmu môžete pracovať aj na živnosť. Ďalej poskytujeme stravné lístky, služobné auto a mobilný telefón, flexibilnú pracovnú dobu, v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie na montáži, alebo preplatíme cestu domov. Zabezpečujeme vzdelávanie a kurzy v odbore na náklady zamestnávateľa.

Pohovory sa uskutočnia dňa 20.08.2019 v sídle firmy v Nitre. Nástup do zamestnania podľa možností koncom leta 2019. Pokiaľ už máte naplánovanú letnú dovolenku, nie je v tom žiadny problém.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodoinštalatér, kurenár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodoinštalatér musí byť odborne spôsobilý, teda mať príslušné vzdelanie a prax v odbore aspon 1 rok. Skúsenosti s inštaláciámi kotlov, solárnych kolektorov a tepelných čerpadiel sú výhodou, ale nie podmienkou. Hľadáme zamestnancov s vynikajúcimi technickými schopnosťami, ktorí sú zodpovední, dochvíľni a vedia pracovať samostatne. V prípade, že nemáte prax v obore, tak hľadáme aj šikovných a zručných montérov, ktorí chcú prax získať. Máme záujem aj o spoluprácu so živnostníkmi, alebo menšími firmami.

Spoločnosť effective energy s.r.o. je obchodnodno-realizačná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a montážami produktov Obnoviteľných zdrojov energií ako Fotovoltické elektrárne, solárne systémy na ohrev TUV, tepelné čerpadlá, revíziami elektrických zariadení.

www.sunmander.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2966320  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1000€ základ, plus prémie aj ďalšich 1000€. Naši technici si bežne zarobia 1500-2000€ v hrubom, v závislosti od kvalifikácie.