Špecialista predaja Obnoviteľných zdrojov energií

effective energy s.r.o.

Bratislavský kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Myjava, okres Partizánske, okres Trenčín, okres Galanta, okres Piešťany, okres Levice, okres Nitra, okres Šaľa, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
700-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návšteva bytových zákazníkov na dohodnuté stretnutia cez Asistentku
- bezplatný energetický audit pre zakaznika
- prezentácia obnoviteľných zdrojov energií a úspor s tým spojených

- denný reporting

- služobný mobilný telefón
- bonusy v prípade plnenia predajných plánov
- možnosť kariérneho postupu
- organizácia stretnutí asistentkou
- administratívna podpora
- obchodné a technické školenie potrebné pre výkon práce

Spoločnosť sa zaoberá predajom a montážami obnoviteľných zdrojov energií, najmä fotovoltických elektrární, solárnych kolektorov a tepelných čerpadiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita
- asertívny prístup
- schopnosť pracovať samostatne
- technické vzdelanie/skúsenosti vítané

Spoločnosť effective energy s.r.o. je obchodnodno-realizačná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a montážami produktov Obnoviteľných zdrojov energií ako Fotovoltické elektrárne, solárne systémy na ohrev TUV, tepelné čerpadlá, revíziami elektrických zariadení.

www.sunmander.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2610940  Dátum zverejnenia: 26.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-1500