Project Manager

EFConsult

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání v oboru stavebnictví, hovoříte německy a nemáte rádi stereotypní práci?

Pak Vám nabízíme možnost pracovat u velké mezinárodní společnosti, která vlastní komerční nemovitosti v ČR i v rámci celé Evropy. Pro posílení týmu projektového managementu / facility managementu regionu CEE hledáme kandidáty na pozici

Projektový manager
a
Asistent projektového managera

Požadavky:
- vzdělání VŠ nebo SŠ stavebního směru
- dynamická osobnost se silnou orientací na cíl
- velmi dobré organizační schopnosti
- časová flexibilita
- znalost německého jazyka slovem i písmem
- znalost AJ předností, znalost maďarštiny velkou výhodou
- ochota cestovat
- řidičský průkaz sk. B
- bydliště ČR nebo SR

Hlavní pracovní úkoly:
- příprava a realizace nových projektů ve svěřeném regionu
- rekonstrukce, opravy a údržba stávajících nemovitostí
- vytváření poptávek, výběrová řízení
- jednání s dodavateli o ceně a smluvních podmínkách
- kontrola nákladů v rámci schváleného rozpočtu
- přejímky
- kontrola a archivace stavební dokumentace

Odpovědí na tento inzerát a poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle par. 4 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2005797  Dátum zverejnenia: 6.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.