Riaditeľ spoločnosti

Dubai Industry, s. r. o.

Miesto práce
Kysucká cesta 3, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za bezproblémový chod spoločnosti.
• Tvorba stratégie spoločnosti
• Reprezentácia spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry smerom do firmy a smerom na trh
• Plánovanie, operatívne riadenie a kontrolovanie všetkých procesov v rámci fungovania spoločnosti.
• Jednanie so zahraničnými obchodnými partnermi a zmluvné uzatvorenie podmienok spolupráce
• Riadenie, vedenie, motivovanie, kontrola, hodnotenie tímu podriadených manažérov
• Komunikovanie s komerčnými finančnými inštitúciami, daňovými poradcami, daňovým úradom a pod.
• Priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, kvality služieb
• Mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
• Dodržiavanie platných právnych noriem a predpisov

+ nadštandardný príjem
+ 13. plat (po prvom odpracovanom roku)
+ variabilná zložka mzdy závislá na hospodárskom výsledku
+ služobný automobil , tel., PC
+ osobnostný rozvoj
+ možnosť pracovať v etablovanej spoločnosti v európskom priestore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v riadiacej funkcii
- práca s PC (MS OFFICE, internet pokročilý)
- aktívna znalosť nemeckého jazyka
- veľkou výhodou je prax v nemecky hovoriacej spoločnosti resp. s nemecky hovoriacimi klientmi

-aktívne vyhľadávaie nových príležitotí a zahraničných obchodných partnerov
- komunikačné a prezentačné zručnosti, schopnosť reprezentovať spoločnosť
- organizačné a riadiace zručnosti, schopnosť viesť a motivovať tím
- obchodnícke a vyjednávacie zručnosti
- pozitívne myslenie a vystupovanie
- strategické myslenie
- serióznosť, čestnosť a lojalita
- silný drive, pro-aktivita a vodcovstvo

Aktivity spoločnosti Dubai Industry s.r.o. sú zamerané na trhy západnej a severnej Európy. Spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou dodáva momentálne svojim partnerom viac ako 100 pozícií rôznych technických zameraní v oblasti energetiky a stavebnej výroby. Sme progresívna spoločnosť ktorej cieľom je kvalita a zvyšovanie pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2624050  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou