Skvelá ponuka práce v Nemecku. Predák v mliekárenskom priemysle.

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 10€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia v nemeckom jazyku
- vedúci skupiny pomocníkov vo výrobe a sklade
- práca pri výrobe mliekárenských výrobkov
- pomocné práce v sklade mliekárenských výrobkov
- jednoduché dokončovacie práce vo výrobe, balenie , ukladanie na palety
- plná zodpovednosť za chod pridelenej skupiny cca. 5 slovenských spolupracovníkov - rozdeľovanie smien, uvoľňovanie na dovolenku, čerpanie voľna na dovolenku, spolupráca a prispôsobenie sa podľa nadriadených vedúcich výroby
- operatívne riešenie personálnych záležitosti zverenej skupiny pracovníkov
- komunikácia s vedúcimi v nemeckom jazyku

- dlhodobá práca vo významnej zahraničnej spoločnosti s výborným menom
- výplata vždy načas
- náklady na cestu do Nemecka preplácame
- ubytovanie zabezpečené
- príspevok na ubytovanie
- príspevok na dopravu do zamestnania /v prípade využívania súkromného motorového vozidla – pri plnej vyťaženosti/
- možnosť pravidelných záloh
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

tel: +421 918 602 585
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci
- aktívne pracovné nasadenie
- zodpovednosť
- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- manuálna zručnosť
- čistý register trestov – podmienka
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni - B1
- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3149096  Dátum zverejnenia: 2.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 10€/hod.