Ľahká práca v čistom prostredí - Plzeň (operátor strojov)

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Plzeň - město
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
70 - 90 Kč/hodina netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž klimatizačných jednotiek
- kontrola klimatizačných jednotiek
- balenie klimatizačných jednotiek
- práca v 3-zmennej prevádzke

- hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 1" - 90,- Kč / netto
- hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 2" - 80,- Kč / netto
- hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 3" - 70,- Kč / netto
- príplatok za nadčas popoludní 10,- Kč /hod. netto
- príplatok za prácu nadčas 18,- Kč /hod. brutto
- príplatok za nočnú zmenu 20,- Kč /hod. netto
- príplatok za nadčas cez víkend 30,- Kč /hod. brutto
- príplatok za 100%-nú dochádzku 2000,- Kč / netto
- možnosť vyplatenia zálohy po 1. celom odpracovanom týždni

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

volajte ZDARMA zákaznícky servis 0800 600 200
email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť, významný celosvetový výrobca klimatizačných jednotiek. Výroba v Plzni je zameraná na menšie klimatizačné jednotky pre domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochotu pracovať nadčas
- flexibilita
- spoľahlivosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3120624  Dátum zverejnenia: 3.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70 - 90 Kč/hodina netto