Administrativní podpora obchodního týmu se slovenštinou

EDYMAX Facility Management SE

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• telefonická komunikace s klienty
• monitoring situace na trhu výrobních společností
• oslovování nových klientů a navolávání schůzek obchodním zástupcům
• e-mailová komunikace
• práce v interním systému CRM

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci v nadnárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
• zaškolení na danou pozici, možnost profesního růstu
• moderní pracovní prostředí v centru města
• odpovídající finanční ohodnocení a bonusovou složku
• práci na HPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme personální agentura Edymax - stabilní a velká firma s pevným postavením na trhu. Pravidelně poptáváme především dělnické profese strojírenských oborů, kvalifikovanou a nekvalifikovanou pracovní sílu pro automobilový průmysl, potravinářství a logistiku. Za 13 let našeho působení jsme zaměstnali více než 100 000 spokojených lidí. Našim zaměstnancům poskytujeme výhodné pracovní podmínky, adekvátní finanční ohodnocení a každodenní servis.
Nabízíme volná pracovní místa s nástupem ihned v celé České republice. VOLEJTE ZDARMA 800 600 200

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost slovenštiny - rodilý/á mluvčí
• uživatelská znalost MS Office
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• profesionální jednání a vystupování
• empatie a aktivní naslouchání
• pečlivost, důslednost, zodpovědnost
• samostatnost a schopnost kooperace s ostatními členy týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PERSONÁLNA AGENTÚRA EDYMAX – sme na trhu už 10 rokov.
NAJVÄČŠIA PONUKA PRÁCE NA SLOVENSKU A V ČECHÁCH! Po odpracovaní 6 mesiacov možnosť zárobku v NEMECKU, 1 000 – 2 000 EUR/mesiac v čistom.

OBSADZUJEME 2 000 VOĽNÝCH PRACOVNÝCH MIEST! Nábor záujemcov.

PONÚKAME:
- dlhodobé zamestnanie
- stabilný príjem
- výplatu načas
- možnosť práce nadčas + príplatky
- stravné lístky (platí iba pre SR)
- dopravu a ubytovanie zabezpečíme

KONTAKT:
E-MAIL: [email protected] alebo VOLAJTE ZDARMA : 0800 600 200.
Využite možnosť ONLINE registrácie na www.edymax.com

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3076158  Dátum zverejnenia: 24.5.2017