Koordinátor projektu

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Lučenec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte v živote výzvy ? My hľadáme niekoho, kto je samostatný a nebojí sa tvrdej práce a je zodpovedný za svoje výsledky. Poďte s nami do toho a sami sa rozhodnite, kde sú Vaše limity !

Ako pracuje Koordinátor?

• Zabezpečuje naplnenie objednávok od klientov na dočasné pridelenie zamestnancov podľa definovaných požiadaviek
• Denne komunikuje so zástupcami klientov
• Denne komunikuje s pridelenými zamestnanci, má prehľad o ich dochádzke, vie kedy je kto na dovolenke alebo je práce neschopný
• Každý deň hľadá možnosti pre oslovenie nových zamestnancov pre klienta, aktívne zabezpečuje ľuďom prácu
• Všetko starostlivo zaznamenáva do informačného systému, pracuje s dátami a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regiónu
• Pripravuje pracovné zmluvy, zabezpečuje vstupné školenia i výpovede
• Komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, vstupné lekárske prehliadky a ubytovanie pre zamestnancov

Čo vie Koordinátor?

• Príjemne vystupuje, je empatický a komunikatívny, nenechá sa zahnať do kúta
• Ovláda základné programy balíčka MS Office na uživateľskej úrovni
• Dokáže zachovať chladnú hlavu i v konfliktnej situácií
• Je starostlivý, dôsledný a samostatný, nepotrebuje dozor
• Je časovo a priestorovo flexibilný
• Je vnútorne motivovaný, cieľavedomý a vyrovnaný
• Aktívny vodič– ročne nad 20 000 Km
• Pokiaľ hovorí anglicky a maďarsky, má výhodu
• Výhodu má i pri znalosti zákonníku práce

Čo získa Koordinátor od spoločnosti?

• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry s 13-ročnou tradíciou
• Referenčný automobil, telefón, notebook
• Motivujúci plat
• Odmenu za výkon
• Zaškolenie a podporu po celú dobu pracovného pomeru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EDYMAX SE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3006809  Dátum zverejnenia: 16.5.2017