Hľadáte prácu vo výrobe? Jednoduchá práca pre ženy aj mužov. Pravidelné zálohy. (operátor výroby)

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 – 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Voderady pri Trnave
- výroba LCD monitorov / modulov
- práca je vhodná aj pre šikovných ABSOLVENTOV, ktorí sa neboja práce!
- práca v stoji, tempe, v 1, 2-zmennej prevádzke

- doprava a ubytovanie s WIFI zdarma !!
- bonusy v hodnote až 100 €
- 13. a 14. plat
- príplatky za nadčasy 25%, 50%, 100%
- iba u nás zálohy každý týždeň
- stravné lístky zadarmo
- pravidelné posedenia s kolegami pri večeri na účet zamestnávateľa
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

tel.: + 421 915 886 923
e-mail:[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- trestnú bezúhonnosť
- dobrý zdravotný stav

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2988146  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 – 800€