Obsluha CNC (sústruh,fréza) – Martin/Školenie na pozíciu zabezbečené

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 550 - 600€/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava pracovného procesu, upnutie a vyrovnanie obrobkov a nástrojov
- následná obsluha stroja
- kontrola používania rezných nástrojov
- výmena rezných nástrojov
- nastavovanie korekcii podľa výkresovej dokumentácie
- pravidelné meranie vyrobených kusov klasickými meracími prístrojmi a optickým
3D zariadením.
- zodpovednosť za kvalitu vyrobených dielov a za ich presnosť

- základná mzda od 550€, po zaškolení od 600€
- príplatky / príplatok za nepretržitú prevádzku, príplatok za nočnú prácu, príplatok za
sviatky, príplatok za prácu v rizikovom prostredí /
- mesačná prémia do výšky 10 % zo základnej mzdy
- dochádzkový bonus vo výške 150 € 2x ročne
- stravné lístky v hodnote 3,38 € / možnosť stravovania v závodnej jedálni./
- pre obsadzované miesta je zabezpečené bezplatné ubytovanie
- zamestnanec pri nástupe je zaradený do odborného výcviku po dobu 14 dni,kde
získa praktické návyky na obsluhu stroja / odborný výcvik sa vykonáva v
jednozmennej prevádzke mimo SO a NE.
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v strojárskom priemysle
- moderné pracovné prostredie
- možnosť profesijného a odborného rastu
- po určitej dobe zaručený prechod do kmeňového stavu

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

tel: +421 905 985 632
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax v strojárskej výrobe vítaná
- SOU / SŠ technického smeru
- schopnosť narábať s číslicami za desatinou čiarkou./ pričítavanie a odčítavanie tolerancii. /
- stabilita, lojalita
- spoľahlivosť a presnosť
- zodpovednosť a samostatnosť
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2940137  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 550 - 600€/ mesiac