Koordinátor - Ostrava a okolie

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Okres Ostrava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa podieľať na zvýšení zamestnanosti a zlepšení podmienok práce vo vašom regióne ?
Chcete byť práve vy ten dôležitý človek, ktorý sa stará o pridelených zamestnancov ?
Hľadáte v živote výzvy ?
My hľadáme niekoho, kto je samostatný a nebojí sa tvrdej práce a je zodpovedný za svoje výsledky.
Poďte s nami do toho a sami sa rozhodnite, kde sú Vaše limity !

Ako pracuje Koordinátor?

- zabezpečuje naplnenie objednávok od klientov na pridelenie zamestnancov podľa definovaných požiadaviek
- denne komunikuje so zástupcami klientov
- denne komunikuje s pridelenými zamestnancami, má prehľad o ich dochádzke
- každý deň hľadá možnosti pre oslovenie nových zamestnancov pre klienta, aktívne zabezpečuje ľuďom prácu
- všetko starostlivo zaznamenáva do informačného systému, pracuje s dátami a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regiónu
- pripravuje pracovné zmluvy ( Dohody ), zabezpečuje vstupné školenia i výpovede
- komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, vstupné lekárske prehliadky

Čo získa od spoločnosti Koordinátor?

- veľký priestor pre sebarealizáciu
- zázemie spoločnosti s 13 ročnou tradíciou
- referenčný automobil, Telefón, notebook
- motivujúci plat
- odmenu za výkon
- zaškolenie a podporu po celú dobu

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Ľubomír Kučera
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Čo vie Koordinátor?
- príjemne vystupuje, je empatický a komunikatívny, nenechá sa zahnať do kúta
- ovláda základné programy balíčka MS Office na užívateľskej úrovni
- dokáže zachovať chladnú hlavu i v konfliktnej situácií
- je starostlivý, dôsledný a samostatný, nepotrebuje dozor
- je časovo a priestorovo flexibilný
- je vnútorne motivovaný, cieľavedomý a vyrovnaný
- aktívny vodič – ročne nad 20 000 km
- pokiaľ hovorí anglicky, má výhodu
- výhodu má i pri znalosti zákonníku práce

Príďte nás presvedčiť o tom, že chceme práve Vás!

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2937929  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou