Dlhodobá brigáda pre študentov VŠ (náborár/recruiter)

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť získať už počas štúdia cenné skúsenosti v oblasti recruitmentu? Si študent VŠ? Baví ťa denne komunikovať s uchádzačmi o prácu osobne aj telefonicky? Ak áno, máme pre teba príležitosť dlhodobej brigády s nástupom ihneď.

Tvojou náplňou práce bude:
- aktívny nábor na každodennej báze (telefonický recruit)
- bezprostredný kontakt s uchádzačom v náborovom centre, terénny a skupinový nábor
- tvorba vlastnej databázy uchádzačov o zamestnanie
- kontakt s úradmi práce a partnerskými organizáciami
- reprezentatívne vystupovanie v mene spoločnosti EDYMAX SE
- administratívne činnosti – spracovanie a príprava reportov
- rozsah práce: 20h/týž. (dohodou)

- získanie praktických skúseností počas štúdia VŠ
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- možnosť sebarealizácie
- rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku. Všetky prijaté životopisy budú spracované. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá požadované pre danú pracovnú pozíciu.

Kontakt:

email: [email protected]
tel: 0915 886 923
Zelený kríčok 2, Trnava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- podmienkou je byť študentom vysokej školy
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2932952  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou