Recruiter/ka - Bardejov

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Bardejov
Termín nástupu
1.3.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte v živote výzvy ? My hľadáme niekoho, kto je samostatný a nebojí sa tvrdej práce a je zodpovědný za svoje výsledky. Poďte s nami do toho a sami sa rozhodnite, kde sú Vaše limity !

Ako pracuje Recruiter?

- hľadá stále nové možnosti pro oslovenie uchádzačov o pracovné miesto
- zaisťuje marketingovú kampaň pre oslovenie nových uchádzačov
- neustále komunikuje s uchádzačmi o pracovné miesto
- zaisťuje naplnenie objednávok od klientov na dočasné pridelenie zamestnancov podľa definovaných požiadaviek
- denne komunikuje s koordinátormi, zaisťuje nové požiadavky klienta
- aktívne hľadá ľuďom prácu
- všetko starostlivo zaznamenáva do informačného systému, pracuje s dátami a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regiónu
- vyhodnocuje si efektivitu marketingových kampaní
- inovuje prístup k uchádzačom o práci, sleduje situáciu na trhu práce

Čo získa od spoločnosti Recruiter?

- veľký priestor pre sebe realizáciu
- zázemie personálnej agentúry s 13 ročnou tradíciou
- služobný telefón, notebook
- motivujúci plat
- odmenu za výkon
- zaškolenie a podporu po celú dobu pracovného pomeru

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

tel: +421915751996
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Čo vie Recruiter?

- príjemne vystupuje, je empatický a komunikatívny, nenechá sa zahnať do kúta
- má znalosť problematiky výberového procesu
- ovláda základné programy balíku MS Office na uživateľskej úrovni
- je svedomitý, dôsledný a samostatný, nepotrebuje dozor
- je časovo a priestorovo flexibilný
- je vnútorne motivovaný, cieľavedomý a vyrovnaný
- pokiaľ hovorí anglickým jazykom, má výhodu
- výhodu má i pri znalosti zákonníku práce

Príďte nás presvedčiť o tom, že chceme práve Vás!

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2932950  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou