Výrobný operátor - Nitra

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,54 - 3,71€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha vstrekovacích strojov a montážnych zariadení
- údržba na strojoch/zariadeniach a nástrojoch podľa noriem
- nastavovanie strojov podľa hlavného zoraďovača nástrojov
- kontrola kvality
- práca vhodná aj pre študentov

- mzda: 3,54€/hod. po mesiaci 3,71€/hod.
- príspevok na stravu
- stravné lístky v hodnote 3,40€
- prémie
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

email: [email protected]
tel.: +421 907 759 064

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti priemyslu a výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-orientácia - skúsenosť rozpoznávanie plast. dielov podľa dokumentácie , min. tech. zručnosť práce na
strojných zariadeniach
-zručnosť
-samostatnosť, Zodpovednosť
-flexibilita
-tímová spolupráca
-schopnosť a ochota pracovať v režime linky – v takte

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2891111  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,54 - 3,71€/hod.