Mzdár / Mzdárka

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a dohliadanie tímu pomocných účtovníkov
- vedenie kompletného mzdového účtovníctva
- komunikácia s úradmi - osobná a elektronická
- denný kontakt s klientmi aj v Maďarsku
- príprava daňových podkladov, spracovanie daňových priznaní
- spracovávanie pravidelných výkazov a prehľadov finančných ukazovateľov

- dlhodobo perspektívna práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu,
- podpora odborného vzdelávania a karierného a osobného rastu
- firemný telefón a notebook

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

oblasť vedenia účtovníctva
3

- požadujeme 3- 5 ročnú prax v oblasti vedenia účtovníctva
- vodičský preukaz skupiny : B
- ideálny kandidát má výborné komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, tímového ducha a zmysel pre detail
- maďarský jazyk - Expert ( aktívne slovom aj písmom )
- slovenský jazyk- Expert
- nemecký jazyk - výhoda nie podmienka
- vedenie účtovníctva
- účtovné programy: MRP, Olymp- pokročilý

- mzdové účtovníctvo - pokročilý
- microsoft Outlook – používatel
- microsoft Excel - používatel
- microsoft Word - používatel

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia : 13 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 100 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 7 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Eva Banská
email: ebanska@edymax.com
tel: +421915891819
Adresa spoločnosti
EDYMAX SE
Bajkalská 22
821 09 Bratislava
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk
Kontakt
ID: 2796774   Dátum zverejnenia: 3.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.