Nástup ihneď a získaj 300€ navyše. Práca v sklade pre ženy aj mužov. Bratislava

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 718€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s tovarom v skladoch
- obslužné a manipulačné práce v oblasti logistiky
- nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu
- príprava komponentov na výrobnej linke podľa presných inštrukcií
- 2-zmenná až 4–zmenná (nepretržitá) prevádzka

- nástupný bonus 300€
- atraktívne finančné ohodnotenie
- príplatky za prácu popoludní, prácu v noci
- príplatky za nepretržitú prevádzku
- bonusy: motivačný, kvalifikačný, za nadčas
- dochádzkový bonus: 50,- €
- osobné ohodnotenie za vykonanú prácu na pracovisku
- stravné lístky
- možnosť záloh
- poplatok za ubytovanie: 4,60 € / odspatá noc
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Trnava – Zelený Kríček 2
email: [email protected]
tel.: 0915 886 923

Galanta
tel.: 0915 891 819

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2781039  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 718€