Pracovník vo výrobe - Bratislava - s ubytovaním

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
10.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou - motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- transportná ochrana vozidiel Audi, VW, Škoda, Seat
- príprava vozidiel na transport Audi, VW, Škoda, Seat
- príprava karosérií na voskovanie
- práca bude vykonávaná vo výrobnom závode v Bratislave DNV
- pracuje sa v 2 alebo 4 zmenenej prevádzke
- pozícia je vhodná pre mužov aj ženy

- príjemné pracovné prostredie
- príplatky k základnej mzde
- mimoriadne odmeny
- práca v stabilnej spoločnosti(nie v personálnej agentúre)
- zmluva na dobu neurčitú
- poskytovanie stravných lístkov
- ubytovanie alebo príspevok na ubytovanie
- príspevok na dopravu
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Ing. Dušan Lauro
[email protected]
+421 907 783 023

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť, zodpovedný a svedomitý prístup, presnosť a pedantnosť
- skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
- vek nad 18 rokov a čistý register trestov
- 100% zdravotný stav
- pozícia vhodná pre mužov a ženy alebo pre skupiny

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2747204  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou - motivujúci