Team leader v sklade na pneumatiky s komunikatívnou nemčinou - Nemecko

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 11,- €/hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas prvého týždňa bude tím líder školený, aby ovládal všetky úkony na prevádzke (čistenie, kontrola, registrácia a uskladňovanie automobilových kolies). Následne, týždeň na to, dostane do tímu dvoch nových zamestnancov na zaučenie. Tretí týždeň pracovného výkonu bude tím líder za pomoci vyškolených kolegov, školiť ďalších dvoch nových kolegov. Vo finálnej fáze budú dvaja tím lídri nápomocní a zodpovední za chod zmeny ktorá sa skladá z 8 kolegov. Dôležitá súčasť práce tím lídra je komunikácia v nemeckom jazyku s nemeckými kolegami a preklad slovenským kolegom.

- možnosť práce v turnusoch/ pri spoľahlivom výkone dlhodobá práca
- práca 5 dní v týždni/víkendy voľné
- možnosť kariérneho a odborného rastu, rotácia na projekty v rámci celého Nemecka
- k dispozicii je koordinator 24 hodin denne
- príspevok na cestu do Nemecka
- ubytovanie ZDARMA
- možnosť pracovať na nemeckú alebo slovenskú zmluvu

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Boris Urban
Mobil: +49 152 317 61973
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- komunikatívna nemčina, chuť pracovať s ľuďmi
- skúsenosť s prácou s PNEU alebo automobilom priemysle výhodou
- flexibilita a dynamika
- stabilita, lojalita
- spoľahlivosť a presnosť
- zodpovednosť a samostatnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2734945  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 11,- €/hod. + príplatky