Získaj miesto ako operátor výroby v Novom Meste nad Váhom. Zvyšovanie platu podľa nadobudnutých skúseností pre každého.

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
od 617 EUR Brutto/mesiac ( 567 EUR základ + 50 EUR dochádzkový bonus )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na linke, výroba posilňovačov riadenia a elektromotorov pre posilňovače riadenia
- práca v 3 a 4 zmennej prevádzke
- možnosť práce nadčas ( víkendy sa robia podľa potreby klienta )

- ďalšie zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- mesačný výkonnostný bonus (5% mzdy)
- príplatky za prácu vo sviatok 125%
- príplatky za prácu nadčas NAD RÁMEC zákona
- extra bonus za ochotu pracovať nadčas (FLEXI Bonus) mimo ostatných
nadčasových príplatkov
- príplatok za 4 zmennú prevádzku 0,3 €/hod. plus preplácanie 0,5hod
- prestávky na oddych/deň ( t.j. mesačne 7,5-8,5hod ! )
- systematické zvyšovanie platu podľa nadobudnutých zručností
- ponúkame TRVALÝ pracovný pomer vo firme už po 6 mesiacoch
pri dobrých pracovných výsledkoch

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT:
Ingrid Dančišinová
tel.: +421 905 225 225
email: [email protected]

alebo volajte zákaznícky servis 0800 600 200

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať nadčas
- spoľahlivosť a disciplína

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2705588  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 617 EUR Brutto/mesiac ( 567 EUR základ + 50 EUR dochádzkový bonus )