Koordinátor upratovacích služieb KE, PO

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou (podľa praxe a skúseností)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality vykonávaných prác na zverených objektoch
Kontrola zamestnancov
Zaškolenie nových zamestnancov
Rozbeh a nastavenie pracovných procesov na nových objektoch
Aktívne vyhľadávanie nových zamestnancov
Monitoring a zásobovanie skladov s čistiacimi prostriedkami
Monitoring a objednávanie zásob hygienického materiálu
Zefektívňovanie a rozširovanie portfólia ponúkaných služieb
Komunikácia s klientom
Zodpovednosť za kvalitu poskytovaných služieb
Pravidelný reporting vykonaných kontrol
Pravidelný reporting nákladov na zverených objektoch

Práca v stabilnej spoločnosti
Práca v mladom kolektíve
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Pravidelný príjem
Osobnostný a kariérny rast
Teambuildingy a firemné benefity
Mobilný telefón
Notebook
Možnosť používania služobného vozidla

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

www.edymax.com

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Minimálne 2 roky praxe na rovnakej pracovnej pozícii
Schopnosť pracovať samostatne a flexibilne
Znalosť čistiacej chémie, strojov a zariadení
Veľmi dobré organizačné schopnosti
Výborné komunikačné zručnosti
Reprezentatívne vystupovanie
Zodpovednosť pri plnení úloh
Zmysel pre detail
Zameranie na spokojnosť zákazníka, proaktívny prístup
Aktívny vodič
Dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie Schopnosť pracovať pod tlakom

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia : 13 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 100 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 7 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.

Budeme kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Adresa spoločnosti
EDYMAX SE
Bajkalská 22
821 09 Bratislava
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk
Kontakt
ID: 2689126   Dátum zverejnenia: 27.9.2016