Pultový predaj a príprava pekárenských výrobkov

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Nemecko
Pultový predaj a príprava pekárenských výrobkov: 9,20 € /hod. brutto Školenie 3-týždne: 8,20 € /hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konečná úprava a príprava pekárenských produktov vo forme polotovarov pred predajom.
- Pultový predaj týchto výrobkov a nápojov, následné zúčtovanie zákazníka.
- Plná zodpovednosť a starostlivosť na zverenej zmene alebo prevádzke

Náklady: Náklady na dopravu v rámci Nemecka znáša zamestnavateľ. Jednosmerné cestovné náklady zo Slovenska do Nemecka znáša zamestnávateľ.
Podpora Koordinatora
Ubytovanie zabezpačené
Možnosť čerpania záloh

Bližšie informácie priamo u koordinátora projektu-Matejovský Lukáš. tel:004915231762748
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou. Pekáreň Exner otvorila svoju prvú pobočku pred 36 rokmi. V súčasnosti zamestnáva majiteľ Pekárne Exner – Tobias Exner 250 pracovníkov a má otvorených vyše 40 pobočiek (predajní) v okolí Berlína. Výroba je zameraná na pekárenské a cukrárenské výrobky, kde sa používajú len vybrané, vysokokvalitné suroviny. Finálne produkty sa rozvážajú do pobočiek (predajní), kde sa následné predávajú. Pekáreň pána Exnera je držiteľom viacerých ocenení, medzi inými aj tzv. “Oskara podnikateľov” Finalist – Großer Preis des Mittelstandes.
Táto renomovaná pekáreň ponúka v spolupráci s firmou Edymax možnosť školení, ktoré sú nepomerne veľkým prínosom pre profesionálne vzdelanie v gastronomickom odvetví. Tieto praktické a vzdelávacie kurzy sú pre našich pracovníkov bezplatné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2621892  Dátum zverejnenia: 25.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pultový predaj a príprava pekárenských výrobkov: 9,20 € /hod. brutto Školenie 3-týždne: 8,20 € /hod. brutto