Operátor logistiky -Nitra

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,15€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vykonávanie príjmu , uskladnenia, zásobovania linky a expedície tovaru
- zodpovednosť za vykonanie všetkých potrebných operácii týkajúcich sa návratu vratných obalov
- vystavenie a archivácia sprievodnej dokumentácie
- vykonávanie uskladnenia materiálov s použitím princípu FIFO
- vykonávanie zásobovania linky s použitím princípu KANBAN

- lokálny nábor bez ubytovania
- stravovanie v závodnej jedálni
- zákonné príplatky
- dochádzkový bonus 28,21€
- motivačná odmena 15% podľa počtu odpracovaných hodín

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

mobil: +421 907 759 064
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať nadčas
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- oprávnenie na VZV ( v prípade prepadnutia VZV preukazu- zabezpečíme obnovu)
- prax minimálne 1 rok na VZV

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2562028  Dátum zverejnenia: 14.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,15€/hod.