Koordinátor projektov v automobilovom priemysle - Dolný Kubín

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
máj – jún 2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme pracovníka na koordináciu personálu kontroly a opravy komponentov v automobilovom priemysle,
pre pobočku Dolný Kubín.
- zodpovednosť k zákazníkom
- starostlivosť o pridelené zákazky
- súhrnné spracovanie zákazky, zodpovednosť za bezchybné spracovanie pracovnej dokumentácie
- zapracovávanie nových spolupracovníkov
- riešenie náhrady pracovníkov na zákazke
- tímová spolupráca
- komunikácia medzi oddeleniami (zákazník, kvalita, výroba)
- spracovanie mesačnej pracovnej dokumentácie a jej zasielanie na pobočku
- sledovanie a kontrola dochádzky, informovanie o prekážkach v práci jednotlivých spolupracovníkov
- spolupráca s projektovým manažérom
- zodpovednosť za pracovné prostriedky a kontrola pracovného oblečenia spolupracovníkov
- zabezpečenie dodržiavania pracovného postupu a plynulosti priebehu zákazky
- vedenie kontrolných zoznamov
- vykonávanie námatkových kontrol

- dlhodobá práca pre stabilnú spoločnosť
- služobný automobil
- služobný mobilný telefón a notebook
- flexibilná pracovná doba
- výhodné platové ohodnotenie
- mladý a dynamický kolektív

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
- 06.05.2016

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívne pracovné nasadenie, orientácia na cieľ a výkon, schopnosť zvládať stresové situácie
- základom sú komunikačné schopnosti, časová flexibilita a samostatné určenie si denných priorít
- uprednostňujeme uchádzačov, ktorí majú znalosť z kontroly a opravy dielov v automobilovom priemysle
- podmienkou je čistý register trestov, vodičský preukaz a chuť pracovať s ľuďmi !

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2515549  Dátum zverejnenia: 13.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou