Vodoinštalatér - Nemecko

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 11€ hod./brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalatérska a montážna činnosť v rámci renovácie obytných vojenských ubytovni.
- kompletizovanie inštalácii, montáž sanity, montáž kúrenia, predprípravné práce ktoré zahŕňajú vŕtacie práce, prípravu otvorov a pod.

- dlhodobá práca vo významnej zahraničnej spoločnosti s výborným menom
- výplata vždy načas
- náklady na cestu do Nemecka preplácame
- ubytovanie zabezpečené
- príspevok na ubytovanie
- príspevok na dopravu do zamestnania /v prípade využívania súkromného motorového vozidla – pri plnej vyťaženosti/
- možnosť pravidelných záloh
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Bratislava - Bajkalská 22, [email protected] 0905 489 946
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Lučenec - A. Petöfiho 2, [email protected] 0918 606 196
Námestovo - [email protected], 0917 815 241

alebo volajte na zákaznícky servis 0800 600 200.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- nutné byť vyučený v obore
- nemecký jazyk - aktívne
- dobrý zdravotný stav
- dobrý zrak (nie farbosleposť)
- osoba nezávislá na alkohole a iných omamných látok
- fyzická zdatnosť
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci
- aktívne pracovné nasadenie
- zodpovednosť
- flexibilita

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2435138  Dátum zverejnenia: 13.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 11€ hod./brutto