Operátor výroby v Košiciach s ubytovaním a vianočným bonusom

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Prešovský kraj, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 2,80 € /hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž komponentov, skladanie súčiastok do celkov pre automobilový priemysel
• práca v 2,3 a 4 zmennej prevádzke
• práca v stoji aj v sede
• práca v čistom a nehlučnom prostredí

• mzda od 2,80 € /hod. brutto
• stabilná práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Ubytovanie ZDARMA, alebo príspevok na dopravu
• stravné lístky
• motivačné odmeny- výkonnostné, dochádzkové
• pri splnení podmienok aj super bonusy

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Lučenec - A. Petöfiho 2, [email protected] 0918 606 196

alebo volajte na zákaznícky servis 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• prax vo výrobných podnikoch- výhodou
• manuálna zručnosť, presnosť a precíznosť
• dobrý zdravotný stav
• práca aj pre šikovných absolventov

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2332225  Dátum zverejnenia: 18.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2,80 € /hod. brutto