Operátor výroby - Kolín/ČR

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 18 300 Kč/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke
- práca v stoji
- fyzicky náročná práca vhodná pre mužov
- 2 zmenná prevádzka

- základná mesačná mzda 1. až 3. mesiac 18 300 Kč
- základná mesačná mzda od 4 mesiaca 21 270 Kč
- príplatky za výkon
- príplatky za nadčas, víkendy a štátne sviatky
- príspevok na stravu
- zabezpečené ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Trnava – Zelený Kríček 2, email, 0915 886 923
Bratislava - Bajkalská 22, email 0905 489 946
Bardejov – Hurbanova 21, email, 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, email, 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, email, 0905 929 025
Žilina - J.M.Hurbana 4, email, 0905 985 632
Galanta - Mierové námestie 5, email 0917 911 777
Lučenec - A. Petöfiho 2, email 0918 606 196
Spišská Nová Ves - J.Fabiniho 10, email 0915 891 819
Michalovce - email 0918 500 187
Námestovo - email 0917 815 241

alebo volajte na zákaznícky servis 0800 600 200.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- fyzická záťaž
- nutnosť vedieť počítať
- odolnosť voči čas. tlaku
- čítať tech. dokumentáciu
- pracovať v teame

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2319097  Dátum zverejnenia: 6.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 18 300 Kč/ mesiac