Vulkanizér - Benshausen, Nemecko

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Slovensko, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,70 € / hodina brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyberanie vozíkov s navešanými kovovými potrubiami z pecí
- nasadzovanie gumených dielcov na horúce kovové potrubia rôznych veľkostí a tvarov
- kontrola kvality kovového dielu

- mzda od 9,70 € / hod. brutto
- možnosť záloh už po 10 odpracovaných zmenách
- príspevok na ubytovanie
- preplácame náklady na cestu do Nemecka
- istotu dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexnú starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected] ,[email protected], [email protected], 0917 851 422, 0905 569 357, 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Lučenec - A. Petöfiho 2, [email protected] 0918 606 196
Michalovce- [email protected] 0918 500 187
Námestovo- [email protected] 0917 815 422
alebo volajte na zákaznícky servis 0800 600 200.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- fyzickú zdatnosť a manuálnu zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- čistý výpis z registra trestov
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2311572  Dátum zverejnenia: 2.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,70 € / hodina brutto + príplatky