Predavač pekárenských výrobkov/Nemecko - Beelitz

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Slovensko, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,20 Hodina/Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava pekárenských výrobkov vo výrobe
- predaj pekárenských výrobkov
- obsluha pekárenských strojov
- práca s pokladňou

- zaškolenie na konkrétnu prácu ZADARMO
- výplata vždy načas
- možnosť pravidelných záloh
- ubytovanie zabezpečené

Informácie o výberovom konaní

Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected] ,[email protected], [email protected], 0917 851 422, 0905 569 357, 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Lučenec - A. Petöfiho 2, [email protected] 0918 606 196
Michalovce- [email protected] 0918 500 187
Námestovo- [email protected] 0917 815 422
alebo volajte na zákaznícky servis 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obchod

Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť nemeckého jazyka, minimálne na úrovni B1
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2311568  Dátum zverejnenia: 2.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,20 Hodina/Eur brutto