Operátorka výroby - Bytča

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Bytča, okres Žilina, okres Považská Bystrica
450 EUR/mesiac, + dochádkový bonus 25€ + výkonnostný bonus 65€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž drobných súčiastok na interiérové krytky ventilátorov
- ľahká, nenáročná práca v stoji a takte
- 3-zmená prevádzka
- práca vhodná pre ženy

- príplatky za zmeny, víkendy, nadčasy..
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátora
- zabezpečená doprava v smere Žilina - Bytča

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:

tel. číslo: +421 915 975 113
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Americká firma, ktorá patrí medzi svetových dodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, od motorov, cez airbagy, brzdy, odpruženie vozidiel, riadenie, až po elektronické systémy.
Odštepný závod v Bytči sa zameriava na výrobu plastových interiérových komponentov pre osobné automobily. Výrobný proces zahŕňa lisovanie a lakovanie plastov, montáž jednotlivých komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- chuť pracovať aj v 3-zmennej prevádzke

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2287524  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 EUR/mesiac, + dochádkový bonus 25€ + výkonnostný bonus 65€