Operátor výroby - Senec

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Senec
- výroba autoskiel
- podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- práce v 3-zmennej prevádzke
- práca v stoji

- mzda: 550 € brutto / mes.
- výkonnostná prémia 50 €
- dochádzkový bonus 120 €
- stravné lísky v hodnote 3,30 €
- nočné príplatky
- príplatky za nadčas
- vyplácanie záloh po 1.odpracovanom týždni
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu s možnosťou
prechodu do kmeňového stavu po splnení podmienok
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom 24 hodín 7 dní v
týždni

Informácie o výberovom konaní

Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Veronika Nováková, [email protected], 0905 523 171
Tyko Mário, [email protected], 0917 835 770

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- prax vo výrobnom závode výhodou
- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2235452  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR/mesiac