Operátor výroby - Michalovce

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Michalovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda 2,34 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba káblových zväzkov
- práca v stoji
- 3 zmenná prevádzka

- mzda 2,34 hod./brutto
- príplatky za poobednú a nočnú zmenu
- príplatky za nadčas 25%
- príplatky za sviatky a víkendy
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom 24 hodín 7 dní v
týždni

Informácie o výberovom konaní

Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Bratislava - Bajkalská 22, [email protected] 0905 489 946
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Galanta - Mierové námestie 5, [email protected] 0917 911 777
Lučenec - A. Petöfiho 2, [email protected] 0918 606 196
Spišská Nová Ves - J.Fabiniho 10, [email protected] 0915 891 819
Humenné - OC Laborec, Námestie Slobody 24, [email protected] 0918 500 187

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- precíznosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2181640  Dátum zverejnenia: 14.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda 2,34 hod.