Operátor výroby - Nové Mesto nad Váhom

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 600 EUR Brutto / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Mieso výkonu práce : NMnV ( vzdialenosť od žel. a autobusovej stanice je cca 500m, z ubytovne cca 300m)
• Práca na linke, výroba posilňovačov riadenia a elektromotorov pre posilňovače riadenia
• Práca v 3 a 4 zmennej prevádzke
• Možnosť práce nadčas ( víkendy sa robia podľa potreby klienta )

• Nástupný plat 600 EUR Brutto/mesiac ( 550 EUR základ + 50 EUR dochádzkový bonus )
• Dalšie zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
• Mesačný Výkonnostný bonus (5% mzdy)
• Príplatky za nočnú zmenu
• Príplatky za prácu vo sviatok 125%
• Príplatky za prácu nadčas NAD RÁMEC zákona
• Extra bonus za ochotu pracovať nadčas (FLEXI Bonus) / mimo ostatných nadčasových príplatkov
• Príplatok za 4 zmennú prevádzku 0,3 EUR/hod plus preplácanie 0,5hod prestávky na oddych/deň ( t.j. mesačne 7,5-8,5hod ! )
• Príspevok na stravu (2,24 EUR/deň), zamestnanec platí LEN 0,96EUR/ deň
• Stravovanie v závodnej jedálni pre všetky zmeny
• Firemný bufet ponúka zamestnancom aj teplé raňajky
• UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ, hradí firma, zamestnanec si prispieva na ubytovanie LEN 1EUR / noc
• Ponúkame TRVALÝ Pracovný pomer vo firme už po 6 mesiacoch – pri dobrých pracovných výsledkoch
• Možnosť záloh
• Práca bez sprostredkovateľských poplatkov
• Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
• Systematické zvyšovanie platu podľa nadobudbutých zručností
• Komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Bratislava - Bajkalská 22, [email protected] 0905 489 946
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Galanta - Mierové námestie 5, [email protected] 0917 911 777
Lučenec - A. Petöfiho 2, [email protected] 0918 606 196
Spišská Nová Ves - J.Fabiniho 10, [email protected] 0915 891 819
Humenné - OC Laborec, Námestie Slobody 24, [email protected] 0918 500 187

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- Činnosť klienta, pre ktorého je pozícia obsadzovaná, je orientovaná najmä na osobnú a prevádzkovú bezpečnosť v automobiloch o čom vypovedá jej produktové portfólio. Tvorí ho týchto päť základných skupín:

- brzdné systémy
- riadiace systémy
- bezpečnostné systémy / aktívne aj pasívne
- doplnkové interiérové produkty
- vývoj a výskum všetkých týchto systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Dobrý zdravotný stav
• Manuálna zručnosť
• Ochota pracovať nadčas
• Spoľahlivosť a disciplína

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2179569  Dátum zverejnenia: 13.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 600 EUR Brutto / mesiac