Obsadzujeme pozíciu Skladník - Bytča! Nástup ihneď!

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Bytča, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
540 EUR/mesiac, + príplatky v zmysle zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Mieso výkonu práce : Bytča
- Zodpovedá za príjem materiálu na sklad, vyskladnenie materiálu podľa požiadaviek výroby, správnosť evidencie materiálu
- Práca v 3 zmennej prevádzke
- Možnosť práce nadčas ( víkendy sa robia podľa potreby klienta )

- Stravné lístky v hodnote 3,15 €
- Mesačný Výkonnostný bonus 83 €
- Dochádzkový bonus 25 €
- Príplatky za nočnú zmenu
- Príplatky za prácu vo sviatok 100%
- Príplatky za prácu nadčas 25%
- Stravovanie v závodnej jedálni pre všetky zmeny
- Možnosť záloh
- Práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- Systematické zvyšovanie platu podľa nadobudbutých zručností
- Komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Janka Badačová
mobil: +421 907 993 507
email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- Činnosť klienta, pre ktorého je pozícia obsadzovaná, je orientovaná najmä na výrobu plastových komponentov pre automobilový priemysel a ofukovačov do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Preukaz VZV podmienka
- Ochota pracovať v 3 zmenne prevádzke
- Dobrý zdravotný stav
- Manuálna zručnosť
- Ochota pracovať nadčas
- Spoľahlivosť a disciplína

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2171546  Dátum zverejnenia: 6.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540 EUR/mesiac, + príplatky v zmysle zákonníka práce