Nástrojár – Vráble - ubytovanie zdarma !

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Vráble
- zhotovenie presných nástrojov a prípravkov
- vykonávanie nástrojárskych úkonov, vyžadujúcich vysokú úroveň presnosti a zručnosti
- oprava nástrojov, foriem, závitov alebo modulov komplikovaného charakteru ako aj meracích a kontrolných prípravkov s presnou toleranciou
- analýza porúch foriem a lisov, určuje povahu potrebných opráv a testovanie výsledkov svojej práce s cieľom ubezpečiť sa o jej kvalite
- vykonávanie preventívnych prehliadok lisovacích nástrojov a kontrolných prípravkov

- dobré mzdové podmienky
- príplatky za prácu nadčas, v noci, víkend
- variabilná zložka mzdy prideľovaná zmenovým majstrom
- príspevok na stravu – stravný lístok
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Jana Šabíková
+421 907 759 064
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti priemyslu a výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- prax ako nástrojár nutná
- ovládanie zásady licovacej sústavy ISO
- čítanie výkresovej dokumentácie
- platný žeriavnický a viazačský preukaz

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2119929  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac