Vodič VZV – Bratislava / zabezpečené ubytovanie

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
757 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV
- manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch
- nakladanie a vykladanie tovaru / paliet
- ukladanie materiálu do stohov podľa presných postupov
- 2-zmenná až 4–zmenná (nepretržitá) prevádzka
- pozícia si vyžaduje predchádzajúcu pracovnú skúsenosť

- poplatok za ubytovanie: 4,60 € / odspatá noc
- príplatky za prácu popoludní, prácu v noci
- príplatky za nepretržitú prevádzku
- bonusy: motivačný, kvalifikačný, za nadčas
- dochádzkový bonus: 50,- € brutto
- osobné ohodnotenie za vykonanú prácu na pracovisku
- stravný lístok v hodnote 3,15 €
- možnosť záloh
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Trnava – Zelený kríčok 2
[email protected] / 0915 886 923,
[email protected] / 0915 997 301

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, C, D

- výučný list / maturita
- predchádzajúca skúsenosť s prácou na VZV - podmienka
- platné doklady na VZV triedy: A,C,D,W1 - výhoda
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2116034  Dátum zverejnenia: 21.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 757 EUR/mesiac