Pracujte v úspešnej medzinárodnej spoločnosti v Košiciach ako operátor výroby- ubytovanie zdarma!

EDYMAX Facility Management SE

Košice, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Humenné, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vysekávanie jednotlivých dielov zo spracovanej kože na autosedačky
- manipulácia s vyrezanými koženými dielmi
- práca v stoji
- práca v 3-zmennej prevádzke
- práca vhodná aj pre ženy

- mzda 2,50 € /hod. brutto
- zabezpečené ubytovanie zdarma alebo príspevok na ubytovanie do 120 €/mesiac, príspevok na MHD 10 €/mesiac
- stravné lístky v hodnote 3,30 €
- preplácaná zdravotná prehliadka
- motivačné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Mgr. Monika Kvaková
[email protected]
+421 905 741 104

alebo volajte bezplatnú infolinku: 0800 600 200

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť, dôslednosť, zmysel pre detail
- pre výkon práce je potrebná: lekárska prehliadka na farbocit

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2115591  Dátum zverejnenia: 21.7.2015