Výrobný pracovník - Automobilový priemysel Trnava. Práca aj pre šikovných absolventov!

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
634 - 854 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce:Trnava
- práce na montážnej linke v automobilovom priemysle
- podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- práce v 3-zmennej prevádzke
- práca v stoji a v takte

- nástupný plat 634 € brutto / mes.
- po troch mesiacoch + individuálne a kolektívne odmeňovanie (794 -
854€ mesačne)
- 13. plat (polovica vyplatená v júni a polovica v decembri)
- stravné lísky v hodnote 3,15 EUR
- možnosť ubytovania
- nočné príplatky
- vyplácanie záloh po 1.odpracovanom týždni
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu s možnosťou
prechodu do kmeňového stavu po splnení podmienok
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom 24 hodín 7 dní v
týždni

Informácie o výberovom konaní

Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Galanta - Mierové námestie 5, [email protected] 0917 911 777
Lučenec - Masarykova 2, [email protected] 0918 606 196
Spišská Nová Ves - J.Fabiniho 10, [email protected] 0915 891 819

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- prax vo výrobnom závode výhodou
- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2110577  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 634 - 854 EUR/mesiac