VZV - Automobilový priemysel Trnava. Práca aj pre šikovných absolventov!

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
634 - 854 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce:Trnava
- práca s bremenami, prebaľovanie materiálu z veľkých balení do malých
- práca ako vodič VZV a vodič ťahača distribučných súprav
- zásobovanie linky potrebnými dielmi, manipulácia, vyprázdňovanie a
skladovanie paliet, kontainerov a prepraviek s materiálom

- nástupný plat 634 € brutto / mes.
- po troch mesiacoch + individuálne a kolektívne odmeňovanie (794 -
854€ mesačne)
- 13. plat (polovica vyplatená v júni a polovica v decembri)
- stravné lísky v hodnote 3,15 EUR
- možnosť ubytovania
- nočné príplatky
- vyplácanie záloh po 1.odpracovanom týždni
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu s možnosťou
prechodu do kmeňového stavu po splnení podmienok
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom 24 hodín 7 dní v
týždni

Informácie o výberovom konaní

Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Galanta - Mierové námestie 5, [email protected] 0917 911 777
Lučenec - Masarykova 2, [email protected] 0918 606 196
Spišská Nová Ves - J.Fabiniho 10, [email protected] 0915 891 819

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- platný preukaz VZV
- skupiny C, W1
- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2099066  Dátum zverejnenia: 29.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 634 - 854 EUR/mesiac