Operátor NC strojov Liptovský Hrádok. Ubytovanie zabezpečené.

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie a obsluha NC strojov
- práca na vysekávacích lisoch TRUMPF
- ohýbanie súčiastok podľa predloženej výrobnej dokumentácie na ohraňovacích lisoch TRUMPF
- práca na úkol v nepretržitej prevádzke

- výhodné platové ohodnotenie
- sociálny program
- tréningový program
- motivačný a odmeňovací systém
- strava zabezpečená zamestnávateľom
- príplatky za prácu nadčas a vo sviatok nad rámec Zákonníka práce
- ubytovanie zabezpečené

V prípade záujmu o predmetnú pracovnú pozíciu zašlite prosím svoj životopis na:
Miroslava Lelková
mobil: + 421 915 975 113
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Slovenský výrobca širokého sortimentu strojárenských výrobkov, elektronických a elektrotechnických zariadení a komponentov. Významnou oblasťou podnikania spoločnosti je vývoj a výroba telekomunikačných zariadení s viac ako 60-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie v odbore obrábač kovov, mechanik nastavovač, mechanik NC strojov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

- obsluha ohraňovacích strojov
- nutná orientácia v technickej a technologickej dokumentácii
- schopnosť pracovať systematicky, nezávisle a samostatne
- prax na danej pozícii

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2097953  Dátum zverejnenia: 24.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou