Manipulant – Bratislava, s ubytovaním

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
697 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s tovarom v skladoch
- obslužné a manipulačné práce v oblasti logistiky
- nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu
- príprava komponentov na výrobnej linke podľa presných inštrukcií
- 2-zmenná až 4–zmenná (nepretržitá) prevádzka
- práca si vyžaduje presnosť a nulovú chybovosť

- poplatok za ubytovanie: 4,60 € / odspatá noc
- príplatky za prácu popoludní, prácu v noci
- príplatky za nepretržitú prevádzku
- bonusy: motivačný, kvalifikačný, za nadčas
- dochádzkový bonus: 50,- € brutto
- osobné ohodnotenie za vykonanú prácu na pracovisku
- stravný lístok v hodnote 3,15 €
- možnosť záloh
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Galanta - Mierové námestie 5, [email protected] 0917 911 777
Lučenec - Masarykova 2, [email protected] 0918 606 196
Spišská Nová Ves - J.Fabiniho 10, [email protected] 0915 891 819

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- výučný list / maturita
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2082233  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 697 EUR/mesiac