Recruiter - Náborár/koordinátor pre personálnu agentúru skúsenosti v obore recruiting/náborovanie

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonické kontaktovanie uchádzačov o prácu
- vybavovanie prichádzajúcich hovorov
- poskytovanie informácii o aktuálnych obsadzovaných pozíciách
Priamy výkon náborovej politiky (telefonický kontakt, bezprostredný kontakt s uchádzačmi v náborových centrách),
- tvorba databázy uchádzačov,
- tvorba inzercie (on – line inzercia, letáky, teletext, tlačová inzercia),
- kontaktovanie úradov práce, obecných úradov,
- organizovanie výberových konaní, vytvorenie spolupráce so strednými odbornými i učňovskými školami v daných oblastiach,
- prezentácia spoločnosti EDYMAX SE. na jednotlivých školách, obecných úradoch a úradoch práce,
-zabezpečenie osvety o náborových centrách v regióne a smerovanie uchádzačov o zamestnanie do NC,
- spracovanie reportov.

- práca v stabilnej a neustále sa rozširujúcej spoločnosti
- možnosť osobného a kariérneho rastu
Po skúšobnej dobe, t.j. 3 mesiace je možnosť navýšenia platu
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Maximálna podpora nášho tímu
- Perspektívne zamestnanie v rastúcej spoločnosti
- Možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- Firemné akcie - Teambuildingy
- Iné benefity/ služobné auto ,notebook,služobný mobilný telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Práca v stabilnej a neustále rozvíjajúcej sa personálnej agentúre.

Kontaktná osoba: Michaela Švábyová Dis
E-mail: [email protected]
mobil: +421917815241

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s náborom min. 2 roky
- skúsenosti v telefónnych akvizíciách
- telefonický marketing
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2079838  Dátum zverejnenia: 20.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou