Okamžitá práca! Operátor výroby / Nové Mesto nad Váhom

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Slovensko, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď!
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat: 485 EUR + dochádzkový bonus: 50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom
(Vzdialenosť zo železničnej a autobusovej stanice je cca 500 m, z ubytovne cca 300 m)
- Práca na linke; výroba systémov posilňovačov riadenia a výroba elektromotorov pre posilňovače riadenia.
- 3 - zmenná prevádzka: 8 hodín, príp. 10 alebo 12 - hodinové pracovné zmeny. Víkendy sa robia podľa potreby klienta.

Každý nový zamestnanec, ktorý prejde pohovorom, je prijatý na základnú pozíciu „nástup" za 485 Eur + 50 Eur odmeny.
Zamestnanec sa môže dostať na vyššie pozície vo veľmi krátkom čase – po skúšobnej dobe (občas aj skôr). Podmienka je, aby sa naučil ďalšie operácie vo výrobe a požiadal nadriadeného o otestovanie.
Spravidla raz mesačne robí Vedúci zmeny testy. Ak zamestnanec spĺňa požiadavky, t.j. dané operácie vykoná v požadovanej kvalite a požadovanom čase, postupuje od nasledujúceho mesiaca na pozíciu „štandard“ za 525 EUR + 50 EUR odmeny. Takýto postup je u všetkých pozícií, postup je možný vždy o jednu pozíciu.
Konkrétne špecifiká, aby sa zamestnanec dostal na vyššie pozície, sú poskytnuté majstrom, prípadne priamym nadriadeným.

- Výkonnostný a dochádzkový BONUS!
- Príplatky v zmysle zákona
- UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ: Ubytovanie hradí spoločnosť EDYMAX; zamestnanec si prispieva na ubytovanie sumou 1 €/noc.
- Príspevok na stravu (stravovanie je v závodnej jedálni, zamestnávateľ prispieva zamestnancovi na stravu v tomto zariadení)
- Možnosť záloh
- Práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- Komplexná starostlivosť koordinátorom

Pohovor na túto pozíciu sa bude konať dňa 06.05.2015 o 9:00 priamo v TRW Automotive alebo 8:30 zraz pred LIDLOM vedľa Autobusovej Stanice.

Kontakty:
Bardejov (Hurbanova 21) - Ingrid Dančišinová: 0905 225 225 / [email protected]
Trnava (Zelený kríčok 2) - Jana Húšková: 0915 886 923 / [email protected]
Žilina (J. M. Hurbana 4) - Bc. Gréta Tvrdá: 0905 523 179/ [email protected]
Galanta (Mierové námestie 5) - Adela Poláková: 0917 911 777 / [email protected]
Lučenec (Masarykova 2) - Lucia Zdechovanová: 0918 606 196 / [email protected]
Spišská Nová Ves (J.Fabiniho 10) - Ing. Dáša Maričáková: 0915 891 819 / [email protected]

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Činnosť klienta, pre ktorého je pozícia obsadzovaná, je orientovaná najmä na osobnú a prevádzkovú bezpečnosť v automobiloch o čom vypovedá jej produktové portfólio. Tvorí ho týchto päť základných skupín:

- brzdné systémy
- riadiace systémy
- bezpečnostné systémy / aktívne aj pasívne
- doplnkové interiérové produkty
- vývoj a výskum všetkých týchto systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2069560  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat: 485 EUR + dochádzkový bonus: 50 EUR