Okamžitá Práca - montážny Pracovník/olepovač

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,20 / hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Miesto práce: Devínska Nová Ves – Bratislava
- aplikácia a montáž transportnej ochrany na vozidlá podľa
stanovených technologických postupov
- dofukovanie tlaku v pneumatikách na stanovenú hodnotu
- výkon dekoratívnych činností na karosériách vozidiel podľa

- výhodné mzdové podmienky
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- možnosť záloh
- príspevok na stravu (gastro lístky)
- príplatky v zmysle zákona
- náhrada za zrušenú zmenu
- dochádzkový bonus
- mimoriadne bonusy a príplatky
- zabezpečené ubytovanie
- v prípade vlastného ubytovania (privát) príplatok na ubytovanie až 80€!
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

kontaktná osoba:
Matúš Grešš, [email protected], + 421 907 783 023

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť, pracovitosť, technická zručnosť, časová flexibilita, spoľahlivosť
- Dobrý zdravotný stav a zrak, manuálna zručnosť, flexibilita
- Ochota a chuť pracovať na zmeny
- Slušné vystupovanie
- Schopnosť pracovať tímovo
- Chuť učiť sa nové veci
- Skúsenosť práce v automobilovom priemysle výhodou

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2065734  Dátum zverejnenia: 10.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,20 / hod. netto