Máš skúsenosti? Hľadáme Operátora pre oblsuhu CNC - Martin

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
ihneď!
Mzdové podmienky (brutto)
od 2,95 EUR do 3.11 EUR / hodina v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava pracovného procesu, upnutie a vyrovnanie obrobkov a nástrojov
- Následná obsluha stroja
- Kontrola používania rezných nástrojov
- Výmena rezných nástrojov
- nastavovanie korekcii podľa výkresovej dokumentácie
- Pravidelné meranie vyrobených kusov klasickými meracími prístrojmi a optickým 3D zariadením.
- Zodpovednosť za kvalitu vyrobených dielov a za ich presnosť

- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v strojárskom priemysle
- Moderné pracovné prostredie
- Možnosť profesijného a odborného rastu
- BEZPLATNÉ UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!
- Pracovná doba je v štvordňových cykloch

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Radoslava Kardošová
mobil: +421 905 985 632
e-mail: [email protected]

Grétka Tvrdá
tel.č.: 0907 993 507

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ozubených kolies.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Sústruh :CHERER,EMAG,RASOMA, fréza: PAUTER,WERA, Klink : Arthur, Brasil )
- SOU / SŠ technického smeru
- Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie
- Stabilita, lojalita
- Spoľahlivosť a presnosť
- Zodpovednosť a samostatnosť !

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2053388  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2,95 EUR do 3.11 EUR / hodina v čistom