Operátor výroby - Veľká Lomnica a Kežmarok

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Kežmarok
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
2.96 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Veľká Lomnica alebo Kežmarok
- práca na montážnej linke, v stoji a takte
- výroba autopoťahov, autosedačiek a interiérových doplnkov do automobilov
- 2- a 3-zmenná prevádzka

- práca v mieste bydliska (bez ubytovania)
- stravné lístky v hodnote 3,30 €
- nočné a nadčasové príplatky
- istota stabilného príjmu
- žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
- komplexná starostlivosť koordinátora

V prípade záujmu o predmetnú pracovnú pozíciu zašlite prosím svoj životopis:
Miroslava Lelková
mobil: + 421 915 975 113
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav
- obratnosť
- bezúhonnosť
- flexibilita

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2053330  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.96 EUR/mesiac