Skvelá ponuka práce pre partie lešenárov do Nemecka

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Marec
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Výstavba, rozoberanie a úprava lešenia a špeciálnych konštrukcií z lešenia v spolupráci s ďalšími lešenármi
- Práca v montážnych skupinách

Lešenár - Majster
- Skúsenosti v stavebníctve a demontáž fasádneho lešenia v obľúbených západoeurópskych systémov lešenia (Layher, Rux, Plettac)
- Vzdelanie ako strojný mechanik - oceľových konštrukcii (montážnik konštrukcii/majster v príslušnom odvetví)
- Výstavba pracovných plošín a stavebných výťahov
- Je potrebná znalosť nemeckého jazyka

Pomocník lešenára
- Jednoduchá montáž pri výstavbe a rozoberaní lešenia
- Upratovacie činnosti na stavbách
- Pomoc pri preprave materiálu
- Jednoduchá montáž drevených stenných konštrukcií, pokládka ochranných podlahových dosiek
- Spolupráca pri montáži kontajnerov

- dlhodobá práca vo významnej zahraničnej spoločnosti s výborným menom
- výplata vždy načas
- náklady na cestu do Nemecka preplácame
- ubytovanie zabezpečené
- príspevok na ubytovanie
- príspevok na dopravu do zamestnania /v prípade využívania súkromného motorového vozidla – pri plnej vyťaženosti/
- možnosť pravidelných záloh
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
[email protected], +421 905 569 357
[email protected], +421 918 602 577

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebným priemyslom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 minimálne jedného pracovníka z 4 člennej skupiny
- práca vo výškach
- vodičský preukaz B/BE
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci
- aktívne pracovné nasadenie
- zodpovednosť
- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- manuálna zručnosť
- čistý register trestov – podmienka
- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2030101  Dátum zverejnenia: 27.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou